Formularz zamówienia

Informacje podawane w tym formularzu służą tylko do zebrania danych niezbędnych do wystawienia faktury VAT. Nie są nigdzie zapamiętywane oraz nie są udostępniane osobom trzecim. Nie służą też do innych celów, np. wysyłania newsletterów czy ofert handlowych.

Przed dokonaniem zamówienia prosimy o zapoznanie się
z Warunkami sprzedaży

Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól. Po otrzymaniu zamówienia, wyślemy fakturę pro-forma. Zamówienie będzie realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na konto, którego numer podany jest na fakturze. Nieopłacenie faktury pro-forma w terminie 10 dni od daty wystawienia, traktujemy jak rezygnację z zamówienia.

Po wysłaniu formularza, na adres podany w zamówieniu zostanie wysłana faktura pro-forma.

Powtarzające się często pytania

1. Na ilu stanowiskach mogę używać kupiony program?
Licencja program jest licencją jednostanowiskową (z wyjątkiem licencji edukacyjnej). Należy zakupić taką ilość licencji, na ilu stanowiskach program będzie używany.
2. Co się stanie, jak zmienię komputer?
Przed zmianą komputera (o ile to możliwe), należy przeprowadzić dezaktywację licencji - bez tego, próba wprowadzenia kodu na nowym komputerze może zakończyć się niepowodzeniem. W takie sytuacji - prosimy o kontakt.
3. Czy jest możliwe szkolenie nauczycieli?
Nauczyciele ze szkół, które kupiły program Personalizator mają prawo do bezpłatnego szkolenia online w wymiarze dwóch godzin lekcyjnych.
4. Czy kupując program, mogę liczyć na rabat?
Rabat jest możliwy tylko przy kupnie programu w wersji komercyjnej w celu dalszej odsprzedaży (za wyjątkiem licencji edukacyjnej).
5. Czy nie mając zarejestrowanej DG, mogę kupić program?
Nie prowadzimy sprzedaży konsumenckiej. Aby kupić program Impozycjoner, trzeba prowadzić działalność gospodarczą i posiadać NIP.
6. Czy muszę płacić za nowe wersje (aktualizacje) programu?
Wszystkie aktualizacje (usuwające zauważone błędy oraz wprowadzające nowe funkcje) są bezpłatne przez cały okres użytkowania programu.

Personalizacja druku bez problemów!

Pobierz. Zainstaluj. Testuj przez 30 dni. Kup.

Wersja testowa nie ma żadnych ograniczeń.
POBIERZ