Formularz zamówienia

Informacje podawane w tym formularzu służą tylko do zebrania danych niezbędnych do wystawienia faktury VAT. Nie są nigdzie zapamiętywane oraz nie są udostępniane osobom trzecim. Nie służą też do innych celów, np. wysyłania newsletterów czy ofert handlowych.

Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól. Po otrzymaniu zamówienia, wysyłamy fakturę pro-forma. Zamówienie będzie realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na konto, którego numer podany jest na fakturze. Nieopłacenie faktury pro-forma w terminie 10 dni od daty wystawienia, traktujemy jak rezygnację z zamówienia.

Uwaga! Za pomocą tego formularza zamawiasz program w polskiej wersji językowej. Program w angielskiej wersji językowej zamówisz na Impozycjoner.com, program w niemieckiej wersji językowej zamówisz na Impozycjoner.com/de.

Po wygenerowaniu i wysłaniu zamawiającemu klucza aktywacyjnego, jego wymiana na inną wersję językową jest niemożliwa.

Po wysłaniu formularza, na adres podany w zamówieniu zostanie wysłana faktura pro-forma.

Powtarzające się często pytania

1. Na ilu stanowiskach mogę używać kupiony program?
Licencja program jest licencją jednostanowiskową (z wyjątkiem licencji edukacyjnej). Należy zakupić taką ilość licencji, na ilu stanowiskach program będzie używany.
2. Co się stanie, jak zmienię komputer?
Przed zmianą komputera (o ile to możliwe), należy przeprowadzić dezaktywację licencji - bez tego, próba wprowadzenia kodu na nowym komputerze może zakończyć się niepowodzeniem. W takie sytuacji - prosimy o kontakt.
3. Czy mogę rozszerzyć posiadaną wersję o nowy wariant?
Rozszerzenie posiadanej wersji (wariantu) o nowy wariant jest możliwe w dowolnym momencie. Prosimy tylko zaznaczyć w formularzu zamówienia opcję „Rozszerzenie posiadanej wersji".
4. Czy kupując program, mogę liczyć na rabat?
Z reguły nie udzielamy rabatów. Rabat (czyli obniżka ceny) tylko za samą chęć kupna programu - nie jest możliwy. Możliwy jest natomiast rabat przy kupnie w celu dalszej odsprzedaży (za wyjątkiem licencji edukacyjnej).
5. Czy nie mając zarejestrowanej DG, mogę kupić program?
Nie prowadzimy sprzedaży konsumenckiej. Aby kupić program Impozycjoner, trzeba prowadzić działalność gospodarczą i posiadać NIP.
6. Czy muszę płacić za nowe wersje (aktualizacje) programu?
Wszystkie aktualizacje (usuwające zauważone błędy oraz wprowadzające nowe funkcje) są bezpłatne przez cały okres użytkowania programu.

Impozycja plików pdf nie musi być trudna.

Pobierz. Zainstaluj. Testuj przez 30 dni. Kup.

Wersja testowa nie ma żadnych ograniczeń.
POBIERZ