Dokumentacja

Ewentualne błędy w dokumentacji prosimy zgłaszać na info@impozycjoner.pl

Powrót do głównego spisu treści

Warianty programu Impozycjoner

Impozycjoner to program wspomagający wykonywanie impozycji (montażu elektronicznego) plików typu pdf. Służy do montażu akcydensów oraz druków wielokartkowych (książek). Program Impozycjoner występuje w trzech podstawowych wariantach i ich kombinacjach.

Wariant A

W wariancie A program zawiera narzędzia wspomagające skład akcydensów (w tym Kreator podziału arkusza). Nie jest dostępna zakładka „Montaż książek i czasopism”. Dostępne są wszystkie narzędzia dodatkowe.

Wariant B

W wariancie B program zawiera narzędzia do montażu książek, w których wkład tworzą arkusze falcowane po wydrukowaniu, najczęściej metodą offsetową. Nie jest dostępny moduł do montażu akcydensów i funkcje wspomagające wykonywanie książek drukowanych cyfrowo. Dostępne są wszystkie narzędzia dodatkowe. Więcej: Rodzaje opraw - wariant B programu.

Wariant C

W wariancie C program zawiera narzędzia do montażu do montażu książek, w których wkład tworzą arkusze niefalcowane po wydrukowaniu (pojedycze kartki w przypadku oprawy klejonej lub "czwórki" drukarskie w przypadku oprawu szytej i zeszytowej), najczęściej drukowanych cyfrowo. Nie jest dostępny moduł do montażu akcydensów i funkcje wspomagające wykonywanie książek drukowanych offsetowo. Dostępne są wszystkie narzędzia dodatkowe. Więcej: Rodzaje opraw - wariant C programu.


Łączenie wariantów

Możliwe są też wszelkie możliwe kombinacje wersji podstawowych: AB, AC, BC, ABC. W wersji ograniczonej czasowo program udostępnione są wszystkie trzy warianty: ABC.

Impozycja plików pdf nie musi być trudna.

Pobierz. Zainstaluj. Testuj przez 30 dni. Kup.

Wersja testowa nie ma żadnych ograniczeń.
POBIERZ